Hlášení rozhlasu 13. 5. 2024

Obecní hlášení

Připomínáme, že 18. května se koná Košt vína. Přijďte posedět a shlédnout divadelní představení ochotníků z Machové a ochutnat víno ze Slovácka. K tanci i poslechu hraje kapela SPADLÉ ŠRÁKY.
Pro vstup na Košt vína je nutné mít předem zakoupenou vstupenku. Tyto vstupenky se prodávají na OÚ Machová u místostarostky. Poslední možnost jejich zakoupení je do středy 15. května 17.00 hodin.
Bez platné vstupenky nebude umožněn vstup na akci.

Kontejner na velkoobjemový odpad bude přistaven v pátek 17. května od 16. 00 do 19. 00 hodin a v sobotu 18. května od 9. 00 do 19. 00 hodin. Žádáme občany, aby dodržovali pořádek.

Ostatní informace
Obec Machová je pouze zprostředkovatelem těchto informací, za jejich obsah neodpovídá.

Drůbežárna Prace bude v úterý 14. 5. v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

TJ SOKOL MACHOVÁ pořádá v sobotu 18. května JEDNODENNÍ TURISTICKÝ ZÁJEZD NA PŘEHRADU DO LUHAČOVIC.
Závazné přihlášky – kuzelky@tjsokolmachova.cz, tel: 603 782 624.