Hledat na webu

Hlášení rozhlasu 31. 5. 2023


Mladí kluci z naší obce zvou na kácení máje dnes v 18. 00 hodin na návsi. Malé občerstvení zajištěno. 

 

Obec Machová zve všechny děti i s rodiči na DĚTSKÝ DEN, který se koná 3. června 2023 v 15. 00 hodin ve sportovním areálu Machová. Na začátku se představí sestava ZUMBY, kterou si můžete vyzkoušet i Vy. Jsou připravené sportovní disciplíny. Občerstvení pro děti i dospělé zajištěno. Osvěžit se můžete točenou zmrzlinou.  
Vstupné dobrovolné. 
Těšíme se na další společné setkání. Za nepříznivého počasí se DĚTSKÝ DEN RUŠÍ. 

 

Obec Machová vyhlásila Záměr prodeje palivového dříví, jedná se o březové dříví: cca 4mᶟ a o ořechové dříví: cca 4mᶟ . Možnost k nahlídnutí u domu č.p. 23. Své nabídky na odkup dříví posílejte na podatelna@obecmachova.cz nebo na telefonní číslo +420 771 123 424 nejpozději do 7. června 2023. Bližší informace na webových stránkách obce.