Zpravodaj Senioři v krajích

3. 6. 2021 Zobrazit více

10. 3. 2021 Zobrazit více

ČASOPIS POVZBUZENÍ

Povzbuzení si můžete stáhnout zdarma z  webových stránek v Souborech ke stažení, přímý link zde https://seniorivkrajich.mpsv.cz/soubory-ke-stazeni/. Kromě aktuálního čísla tam naleznete také archiv všech magazínů Povzbuzení, projektový zpravodaj Senioři v krajích, letáky a tiskoviny a hlavně také čerstvé informace, články a pozvánky.

3. 2. 2021 Zobrazit více

Očkování

Očkování proti koronaviru ve Zlínském kraji

14. 1. 2021 Zobrazit více