Uzavření mateřské školy v době letních prázdnin

Uzavření mateřské školy v době letních prázdnin od 12. 7 do 13.8. 2021

18. 5. 2021 Zobrazit více

Kampaň Zlínského kraje na podporu očkování proti Covid-19

Kampaň Zlínského kraje na podporu očkování proti Covid-19Zlínský kraj spustil kampaň na podporu očkování proti Covid-19Chceme zpátky na koncert. Chceme zpátky naše tradice. Chceme zpátky kulturu. To jsou některá z hesel, která míří mezi obyvatele kraje s jasným cílem. Tím je zvýšení zájmu lidí o očkování proti Covid-19.

14. 5. 2021 Zobrazit více

10. 3. 2021 Zobrazit více

ČASOPIS POVZBUZENÍ

Povzbuzení si můžete stáhnout zdarma z  webových stránek v Souborech ke stažení, přímý link zde https://seniorivkrajich.mpsv.cz/soubory-ke-stazeni/. Kromě aktuálního čísla tam naleznete také archiv všech magazínů Povzbuzení, projektový zpravodaj Senioři v krajích, letáky a tiskoviny a hlavně také čerstvé informace, články a pozvánky.

3. 2. 2021 Zobrazit více

Očkování

Očkování proti koronaviru ve Zlínském kraji

14. 1. 2021 Zobrazit více

Základní informace o změnách v integrované dopravě Zlínského kraje

Základní informace o změnách v integrované dopravě Zlínského kraje platné od 1.1.2021.

30. 11. 2020 Zobrazit více

Oznámení v souvislosti s epidemií onemocnění COVID-19

PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče,z.ú. poskytuje péči nepřetržitě a to i v rodinách, které jsou v karanténě nebo je jejich rodinný příslušník pozitivní na Covid 19.

6. 11. 2020 Zobrazit více