Uzavření mateřské školy v době letních prázdnin

Uzavření mateřské školy v době letních prázdnin od 12. 7 do 13.8. 2021

18. 5. 2021 Zobrazit více

Kampaň Zlínského kraje na podporu očkování proti Covid-19

Kampaň Zlínského kraje na podporu očkování proti Covid-19Zlínský kraj spustil kampaň na podporu očkování proti Covid-19Chceme zpátky na koncert. Chceme zpátky naše tradice. Chceme zpátky kulturu. To jsou některá z hesel, která míří mezi obyvatele kraje s jasným cílem. Tím je zvýšení zájmu lidí o očkování proti Covid-19.

14. 5. 2021 Zobrazit více

Tábor pro děti

Farnost Mysločovice pořádá tábor pro děti od 7 do 17 let

17. 3. 2021 Zobrazit více

V Novém Jičíně dne 10. 3. 2021

Mobilní hospic Strom života je tu pro Vás i v době pandemie

Chcete nechat své blízké, nevyléčitelně nemocné v kriticky přetížených nemocnicích? Zákaz návštěv, bezmoc a strach, že už se nikdy neuvidíte a možná se ani nestihnete rozloučit, může potkat každého z nás.

V dnešní pandemické době, kdy je všechno naruby a mění se ze dne na den, organizace Mobilní hospic Strom života se svými pobočkami neomezuje provoz a poskytuje vysoký standard specializovaných zdravotních a sociálních služeb v domácím prostředí pacientů. Bezplatné služby jsou určeny pacientům s nevyléčitelnou nemocí v posledním stádiu, u nichž už byly vyčerpány všechny možnosti léčby a jejich blízkým.

Snažíme se tak ulehčit přeplněným nemocnicím a vyčerpaným zdravotníkům, pro které je prioritou péče o pacienty s Covid_19. Ostatní neakutní péče je značně omezována. V péči o umírajícího člověka je rodina tím nejdůležitějším článkem a spolu s pracovníky hospice naplňuje poslední přání pacienta, zůstat do posledního vydechnutí v rodinném kruhu, doma.

Pracovníci hospice jsou k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Služby poskytujeme v rámci Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje. Mobilní hospic Strom života dbá o maximální ochranu svých pracovníků, pacientů a jejich rodinných příslušníků. Je připraven postarat se i o nevyléčitelně nemocné pacienty s podezřením nebo nemocné Covid_19.

Cílem Mobilního hospice Strom života je nenechat nikoho bez pomoci, ulehčit přeplněným nemocnicím a přepracovaným zdravotníkům. Proto nemusíte mít obavu, nebudete na to sami!

Více informací o službách a možnostech, jak Mobilní hospic Strom života kontaktovat,  naleznete na www.zivotastrom.cz nebo na telefonním čísle 553 038 016.

Smrt patří neodmyslitelně k životu, zaskočí nás, ale měla by být důstojná a milostivá, protože je vždy jedinečná.

Tým pracovníků Mobilního hospice Strom života

V Novém Jičíně dne 10. 3. 2021

10. 3. 2021 Zobrazit méně

ČASOPIS POVZBUZENÍ

Povzbuzení si můžete stáhnout zdarma z  webových stránek v Souborech ke stažení, přímý link zde https://seniorivkrajich.mpsv.cz/soubory-ke-stazeni/. Kromě aktuálního čísla tam naleznete také archiv všech magazínů Povzbuzení, projektový zpravodaj Senioři v krajích, letáky a tiskoviny a hlavně také čerstvé informace, články a pozvánky.

3. 2. 2021 Zobrazit více

Očkování

Očkování proti koronaviru ve Zlínském kraji

14. 1. 2021 Zobrazit více

Základní informace o změnách v integrované dopravě Zlínského kraje

Základní informace o změnách v integrované dopravě Zlínského kraje platné od 1.1.2021.

30. 11. 2020 Zobrazit více

Oznámení v souvislosti s epidemií onemocnění COVID-19

PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče,z.ú. poskytuje péči nepřetržitě a to i v rodinách, které jsou v karanténě nebo je jejich rodinný příslušník pozitivní na Covid 19.

6. 11. 2020 Zobrazit více