Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Stránka

TJ Sokol Machová B

Výsledek pátečního zápasu a tabulka po podzimní části

10. 12. 2018 Zobrazit více

Vánoční turnaj v kuželkách

Vánoční turnaj v kuželkách 2018

5. 12. 2018 Zobrazit více

Hlášení rozhlasu 3.12.2018

Hlášení rozhlasu 3.12.2018

4. 12. 2018 Zobrazit více

Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu

3. 12. 2018 Zobrazit více

Divadlo ve Zlíně - leden 2019

Program - představení

3. 12. 2018 Zobrazit více

Termíny zápasů na kuželně v Machové.


Termíny zápasů na kuželně v Machové a seznam hráčů.

 

TJ Sokol Machová,,B“ -          Fryštacký Bohumil                      

                                                     Fryštacký Jiří                                                                       

                                                     Hamrlíček Leoš                                                                  

                                                      Husek Radek                                                                     

                                                      Michalík Jiří                                                                      

                                                     Michalík Lukáš                                                                   

                                                     Zatloukalová Martina 

 

                                                      Soupeř

Pá   07.12.2018   17:00 hod.    KK Kroměříž

Pá   18.01.2018   17:00 hod.    KK CAMO Slavičín,,A“

Pá   08.02.2019   17:00 hod.    TJ Valašské Meziříčí,,B“

Pá   22.02.2019   17:00 hod.    TJ Zbrojovka Vsetín,,B“

Pá   08.03.2019   17:00 hod.    KK CAMO Slavičín,,B“

Pá   15.03.2019   17:00 hod.    KC Zlín,,C“

Pá   22.03.2019   17:00 hod.    TJ Gumárny Zubří

Pá   12.04.2019   17:00 hod.    TJ Zbrojovka Vsetín,,C“

__________________________________________________________________________________

 

TJ Sokol Machová,,C“ -          Benek Josef ml.

                                                     Brázdil Jaromír

                                                     Hastík Jan

                                                     Ševeček Miroslav

                                                     Škrabal Roman

                                                     Drahotuská Šárka

                                                     Fryštacká Margita

 

 

                                                       Soupeř

So   01.12.2018    09:00 hod.    SC Bylnice,,B“          

So   12.01.2019    09:00 hod.    KK Kroměříž,,B“

So   02.02.2019    09:00 hod.    TJ Slavia Kroměříž,,B“

So   23.02.2019    09:00 hod.    KC Zlín,,D“

So   09.03.2019    09:00 hod.    TJ Zbrojovka Vsetín,,D“

So   23.03.2019    09:00 hod.    TJ Bojkovice Krons,,C“                         


27. 11. 2018 Zobrazit méně

Zimní tvoření

Zimní tvoření 2018

27. 11. 2018 Zobrazit více

Mikuláš

Mikuláš 2018

26. 11. 2018 Zobrazit více

Okresní výstava ovoce a zeleniny - Nejlepší machovské jablko roku 2018

Soutěž o nejlepší machovské jablko 2018

25. 9. 2018 Zobrazit více

Stránka